
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 22.86 mm |
| Width | 6.48 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 18 |
| Height | 3.3 mm |
| Packaging | Tube |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Frequency | 5 Hz |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Max Supply Voltage | 18 V |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Max Frequency | 5 MHz |
| Number of Outputs | 2 |
Stock: 154
Distributors
pcbx
Unit Price$5.66675
Ext.Price$5.66675
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $5.66675 | $5.66675 |
| 10 | $5.10647 | $51.06470 |
| 25 | $4.60158 | $115.03950 |
| 50 | $4.14661 | $207.33050 |
| 100 | $3.73658 | $373.65800 |
| 300 | $3.60135 | $1080.40500 |
| 500 | $3.47100 | $1735.50000 |
| 1000 | $3.38881 | $3388.81000 |
